انواع کفپوش های بتنی

کفپوش های بتنی با کاربردهای مختلف جهت زیباسازی معابر شهری و محوطه ساختمان

محصولات دیگر

مهمترین محصولات ما

کفپوش بتنی

کفپوش بتنی پرسی که با نام کفپوش بتنی پیاده رو نیز شناخته می شود در حقیقت یک قطعه پیش ساخته بتنی با روکش پودر بتن سخت است که مقاومت سایشی ‏بسیار بالایی دارد.

بیشتر ...

جدول های بتنی

امروزه جداول بتنی به عنوان یکی از پرکاربردترین قطعات بتنی در شهرها مطرح میباشند و وظیفه محدودکننده فضاها، زیباسازي شهرها و هدایت آبهاي سطحی معابر را به عهده خواهند داشت.

بیشتر ...

بلوک سیمانی

لوک سیمانی ، یکی از مصالح کاربردی در ساخت و سازها می باشد . بلوک های سیمانی به قطعاتی اطلاق می شود که در اندازه ها و ابعاد مختلف ساخته می شوند و با توجه به نوع کاربری آنها از مصالح متفاوت استفاده می کنند

بیشتر ...

نمونه کارهای ما

گلدان های بتنی

کفپوش بتنی

کفپوش بتنی ویلا

کفپوش بتنی

کفپوش بتنی پیاده رو

کفپوش بتنی

کفپوش بتنی

کفپوش بتنی

کفپوش بتنی

کفپوش های بتنی

یکی از اصلی ترین و متنوع ترین محصولات شرکت ابنیه سازان مبتکر انواع کفپوش های بتنی می باشد که با کاربردهای مختلف و در طرح های مختلف تولید می گردد. این کفپوش ها با تکیه بر دانش مهندسان ما و با مطالعات فراوان در زمینه آب و هوای مناطق مختلف کشور متناسب با همان منطقه تولید و به مشتریان عرضه می گردد.

….

بیشتر ...

جدول های بتنی

یکی از محصولاتی که کاربرد های متفاوتی دارد جدول های بتنی در انواع مختلف است. جدول های بتنی در امر جاده سازی، مهار سیل بندها در مواقع بحرانی یکی از پرکاربردترین و ضروری ترین محصولات می باشند …

بیشتر ..

مقالات