درباره ما:

شرکت ابنیه سازان مبتکر شهر در سال 1381 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه اجرای پروژه های عمرانی، تولید قطعات بتنی پیش ساخته و بتن آماده آغاز نموده و با ظرفیت تولید سالانه بیش از 25000 متر مکعب پیشرو در صنعت ساختمانی و راه سازی کشور در خدمت رسانی و آبادانی ایران قدم نهاده است. محصولات تولیدی این شرکت با به کارگیری تجهیزات و دستگاه های کاملا پیشرفته با توانایی توزین تمام دیجیتال مصالح دانه بندی شده و اختلاط همگن با توجه به استاندارد های روز جهانی زیر نظر پرسنل مجرب تولید و عرضه می گردد.

عمده فعالیت ما:

تولید قطعات بتنی

از آنجایی که زیباسازی سیمای شهری در جهان امروز از اهمیت بسزایی برخوردار است ، شرکت ابنیه سازان مبتکر شهر با تکیه بر فناوری روز دنیا اقدام به تولید قطعات بتنی مانند کفپوش بتنی، جدول بتنی، بتن اکسپوز و … با مقاومت و دوام بالا در رنگ ها ، اشکال و ابعاد متنوع نموده است.

محصولات این شرکت به دلبل مقاومت فشاری و خمشی بالا ، همچنین دوام در برابر یخبندان و سایش از لحاظ اقتصادی بسیار با صرفه بوده و پیشنهاد مناسبی جهت استفاده در مبلمان شهری ،معابر ،نهرها و … خواهد بود.این شرکت جهت احراز دوام و مقاومت قابل قبول مراکز ذیصلاح فنی از تجهیزات تمام دیجیتال آزمایشگاهی ، اشخاص مجرب و کارشناس زبده استفاده نموده تا محصولات با کیفیتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

1381

بیش از 15 سال تجربه

3000+

مشتری در سراسر کشور

50

بیش از 50 گروه محصولات تولیدی

کیفیت بالای خدمات سرلوحه تولید

گروه تولیدی ابنیه سازان مبتکر